Výrobci povlečení

4sleep s. r. o.

Tradice společnosti 4sleep sahá do roku 1990, kdy byla založena firma Samiec a posléze společnost Spandex s.r.o. Firma se dodnes zabývá velkoobchodním prodejem bytového textilu a doplňků. V návaznosti na její vývoj a potřeby trhu, byla v roce 2008 založena dceřinná společnost 4sleep s.r.o., jejíž hlavním posláním je výroba širokého sortimentu bytového textilu, bytových doplňků, ložního prádla, a také polštářů a přikrývek jak z umělých vláken, vhodných zejména pro alergiky, tak z přírodních materiálů.

Ariatex

Hledáte kvalitní povlečení z moderních a atraktivních materiálů, přikrývky a polštáře i pro ty nejnáročnější, nebo antibakteriální ručníky a osušky s bambusovým vláknem? To vše Vám může nabídnout česká firma Ariatex. Povlečení z produkce této společnosti je šité s praktickým zapínáním na zip, se záklopkou po celé šíři přikrývky, což zaručí velmi snadné a pohodlné povlékání. Produkty tohoto výrobce jsou šité v České republice. Stačí si jen vybrat kvalitní povlečení nebo prostěradlo a zútulnit tak Váš domov.

Dadka Vracov

Společnost Dadka Vracov má 50 velmi kvalifikovaných pracovníků a její výrobní program tvoří kolekce exkluzivního bytového a hotelového textilu pod chráněnou originální značkou "DADKA VRACOV“. Všechny základní materiály jsou vysoké kvality, opatřeny zdravotními a jakostními certifikáty. Výrobní program této přední textilní společnosti zahrnuje výrobu a šití ložního prádla (povlečení), prostěradel, prošívaných přikrývek a polštářů, ubrusů, úplný sortiment smyčkových ručníků, osušek, předložek, dětských ručníků, žínek, vaflových a keprových ručníků, utěrek. Z doplňkového sortimentu jsme schopni klientům zajistit také matracové chrániče, plněné polštářky – foto tisk, dětské a rehabilitační válečky. 

FARO

Rychle se rozvíjející společnost z Krakova, jejíž působnost je více než 20letá. Stále se rozšiřující sortiment firmy je reakcí na rostoucí poptávku spotřebitelů. Společnost se zabývá velkoobchodním prodejem povlečení, prostěradel, osušek nebo dek z vysoce kvalitních materiálů, zejména se specializuje na produkci licenčních výrobků, mimo jiné značky Disney.

Fitex

Společnost FITEX je rodinnou firmou, která působí na českém trhu s ložním textilem, již něco málo přes třicet let. Právem patří mezi naše nejdůležitější výrobce povlečení, prostěradel a dalších bytových doplňků. Kolekce povlečení Fitex se šije vždy na míru a to i pro nejnáročnější klientelu, z velmi čisté kvalitní bavlny. Nabídku doplňujeme o luxusní napínací prostěradla z vysoce elastického materiálu, u kterých je kvalita, stejně jako u ostatních produktů, samozřejmostí. Povlečení ve Fitexu nejen šijí, ale materiály k jejich výrobě si sami navrhují.

Petr Smolka

Textilní výroba Petr Smolka je pojmenovaná po svém zakladateli a majiteli. Patří bezesporu k předním českým výrobcům povlečení, prostěradel, přehozů, přikrývek nebo polštářů v České republice. Společnost Petr Smolka je jedna z mála firem, které šijí domácí manufakturní produkty, v podobě bohaté kolekce. Společnost se zabývá výrobou a velkoobchodním prodejem bytového a ložního textilu jako jsou povlečení, prostěradla nebo přehozy. Zhruba před 20 lety, začala společnost také s velkoobchodním prodejem prošívaných dek a polštářů plněných dutým vláknem. Svým sortimentem zásobuje spoustu prodejen v regionu Moravy a Slezska, východních Čech a části středních Čech. Konkrétně povlečení, společnost šije v provedení flanelovém, krepovém, saténovém nebo ve stále velmi oblíbené bavlně. Veškeré produkty výrobce Petr Smolka jsou vysoce kvalitní a při odpovídající péči zůstávají tvarově a barevně stálé.

Stanex

Společnost STANEX založili společně manželé Staňkovi. Zpočátku domácí výroba ložního povlečení se díky velkému a stále stoupajícímu zájmu jejich zákazníků, přesunula do výrobní haly. Zde se i díky novým kapacitním možnostem rozšířila výroba o prostěradla,Thermo program, antialergicé přikrývky a polštáře.  Za pomoci nejnovějších technologií vyrábí společnost Stanex velmi kvalitní a cenově dostupné výrobky. V posledních letech patří ke špičce výrobců v tomto oboru a díky svým designérům přichází každý rok s vlastní novou kolekcí. Při šití ložního a bytového textilu jsou vždy využívány výhradně kvalitní materiály a je kladen důraz na životní prostředí.

Stylové Povlečení

Veratex

Firma Veratex je významný český výrobce bytového textilu, především kvalitních prostěradel a povlečení pod vlastní značkou Veratex. Díky šicím dílnám, které jsou umístěny v Teplicích nad Metují v oblasti Adršpašských skal, jsme schopni zajistit našim zákazníkům i atypické zakázkové zboží a ihned ho expedovat. V nabídce najdete prostěradla froté, jersey, hladká nebo také ze stále populárnějšího mikrovlákna. Povlečení je možné vybírat z materiálu krepového, bavlněného, damaškového, saténového, flanelového, případně mikrokrepu, mikroflanelu a mikrovlákna. Součástí naší nabídky jsou také textilní dorty z ručníků, prostěradel, nebo polštáře a přikrývky. 

Výrobci

4sleep s. r. o. - Hlavním posláním firmy 4sleep s.r.o. je výroba širokého sortimentu bytového textilu, bytových doplňků, ložního prádla, a také polštářů a přikrývek jak z umělých vláken, vhodných zejména pro alergiky, tak z přírodních materiálů.Ariatex - Hledáte kvalitní povlečení z moderních a atraktivních materiálů, přikrývky a polštáře i pro ty nejnáročnější, nebo antibakteriální ručníky a osušky s bambusovým vláknem?Dadka Vracov - Společnost Dadka Vracov má 50 velmi kvalifikovaných pracovníků a její výrobní program tvoří kolekce exkluzivního bytového a hotelového textilu pod chráněnou originální značkou "DADKA VRACOV“. FARO - Rychle se rozvíjející společnost z Krakova, jejíž působnost je více než 20letá. Fitex - Společnost FITEX je rodinnou firmou, která působí na českém trhu s ložním textilem, již něco málo přes třicet let. Právem patří mezi naše nejdůležitější výrobce povlečení, prostěradel a dalších bytových doplňků. Petr Smolka - Textilní výroba Petr Smolka je pojmenovaná po svém zakladateli a majiteli. Patří bezesporu k předním českým výrobcům povlečení, prostěradel, přehozů, přikrývek nebo polštářů v České republice. Společnost Petr Smolka je jedna z mála firem, které šijí domácStanex - Společnost STANEX založili společně manželé Staňkovi. Zpočátku domácí výroba ložního povlečení se díky velkému a stále stoupajícímu zájmu jejich zákazníků, přesunula do výrobní haly.Další výrobci

Řekli o nás...

"Líbí se mi rozsáhlá nabídka. Sice mi chvilku trvalo, než jsem si z tolika krásných vzorů vybrala, ale lepší než nemít z čeho vybírat, ne?"

Aneta Dvořáková
Čejkovice

Garance nejnižší ceny

V případě, že najdete kdekoliv na českém internetu, nebo kamenné prodejně, povlečení, nebo bytový textil za nižší cenu, než naleznete u nás, pošlete nám o tom informace přes náš chat, nebo kontaktní formulář. My situaci ověříme a pokud bude skutečně cena nabízená konkurencí nižší, tak se Vám pokusíme nabídnout minimálně stejně výhodnou nabídku, případně se ji pokusíme ještě vylepšit, bude-li to možné.Kategorie

Pondělí 8:30 - 12:0012:30 - 17:00
Úterý 8:30 - 12:0012:30 - 17:00
Středa 8:30 - 12:0012:30 - 17:00
Čtvrtek 8:30 - 12:0012:30 - 17:00
Pátek 8:30 - 12:0012:30 - 17:00
Sobota 8:30 - 12:00