O nás

Internetový obchod Stylové-povlečení.cz se zabývá prodejem ložního povlečení a bytového textilu. Tyto výrobky dodávají našemu domovu tu pravou domácí atmosféru a navodí pocit spokojenosti.

Široký sortiment  bytového textilu se snažíme rozšiřovat v co největším měřítku, tak abyste zde našli co hledáte anebo abyste zde našli inspiraci, jak si svůj domov ještě zútulnit. V současné době nabízíme povlečení ze všech nejoblíbenějších materiálů, prostěradla, ručníky, osušky, přehozy na postele a sedací soupravy, závěsy a mnoho dalšího. V budoucnu se budeme snažit tento sortiment dále rozšiřovat dle Vašich potřeb a přání.

Kvalita výrobků je jak cenově dostupná, tak i léty prověřená a je pro nás zárukou spokojeného zákazníka. Bohatý sortiment a dárkové předměty neustále doplňujeme a obohacujeme. Kvalitní výrobci s dlouholetou orientací na trhu jsou zárukou spokojených zákazníků našeho internetového obchodu Stylové-povlečení.cz.

V případě, že jste v nabídce internetového obchodu Stylové-povlečení.cz nenalezli sortiment nebo výrobce, kterého hledáte, neváhejte nás kontaktovat. Rádi daného dodavatele oslovíme a po zhodnocení jeho nabídky a kvality vyráběných produktů ho rádi zařadíme mezi naše dodavatele. 

Pevně věříme, že oceníte a naleznete svůj osobitý styl v námi dodávaných výrobcích, doplňcích a dárkových předmětech.

Děkujeme Vám za Vaši důvěru při výběru vhodných výrobků a pevně věříme, že budete s Vaším nákupem plně spokojeni. Naše krédo zní "Spokojený zákazník, naše vizitka obchodu Stylové povlečení".

Řekli o nás...

"Líbí se mi rozsáhlá nabídka. Sice mi chvilku trvalo, než jsem si z tolika krásných vzorů vybrala, ale lepší než nemít z čeho vybírat, ne?"

Aneta Dvořáková
Čejkovice

Garance nejnižší ceny

V případě, že najdete kdekoliv na českém internetu, nebo kamenné prodejně, povlečení, nebo bytový textil za nižší cenu, než naleznete u nás, pošlete nám o tom informace přes náš chat, nebo kontaktní formulář. My situaci ověříme a pokud bude skutečně cena nabízená konkurencí nižší, tak se Vám pokusíme nabídnout minimálně stejně výhodnou nabídku, případně se ji pokusíme ještě vylepšit, bude-li to možné.Kategorie

Pondělí 8:30 - 12:0012:30 - 17:00
Úterý 8:30 - 12:0012:30 - 17:00
Středa 8:30 - 12:0012:30 - 17:00
Čtvrtek 8:30 - 12:0012:30 - 17:00
Pátek 8:30 - 12:0012:30 - 17:00
Sobota 8:30 - 12:00